Bangladesh

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Bangladesh

Īpašums pārdošanai Bangladešā

Bangladeša, kas atrodas uz austrumiem no Indijas Bengālijas līcī, ir Dienvidāzijas valsts ar blīvu veģetāciju un daudziem ūdensceļiem. Dienvidu krastā atrodas Sundarbans, milzīgais mangrovju mežs, kas kopīgs ar Indijas austrumiem, un kur dzīvo Bengālijas karaliskais tīģeris. Tas no visām pusēm robežojas ar Indiju, izņemot nelielu posmu galējos dienvidaustrumos, kur tas robežojas ar Birmu; uz dienvidiem to peld Bengālijas līcis. Tās galvaspilsēta ir Daka.

Pēkšņu urbanizāciju Bangladešā vislabāk var raksturot ar terminu pārmērīga urbanizācija. Tā ir urbanizācijas forma, kas nenoved pie ekonomikas vai rūpniecības paralēlas izaugsmes, bet ir rezultāts tam, ka milzīgs skaits cilvēku pārceļas uz pilsētām no lauku rajoniem un meklē īpašumu pārdošanai Bangladešā. Tomēr šī parādība ir veicinājusi ceļojumu pa nekustamo īpašumu tirgu Bangladešā. Nozare ir uzņēmusies atbildību par izmitināšanu arvien lielākam pilsētnieku skaitam.

Nekustamā īpašuma nozare ir būtiska nozare, kurai ir atšķirīga multiplikatora ietekme ekonomikā. Pēc lauksaimniecības un apģērba rūpniecības visvairāk darbavietu rada nekustamā īpašuma nozare. Pēdējās divās desmitgadēs nekustamā īpašuma nozare ir devusi 8,24% no kopējā Bangladešas IKP.

Pēdējos gados ir palielinājusies Bangladešas iedzīvotāju pirktspēja.

Dzīves dārdzības palielināšanās ir izraisījusi lielu pieprasījumu pēc dzīvokļu un nekustamā īpašuma pirkšanas Bangladešā. Lielākā daļa cilvēku vēlas iegādāties dzīvokli, lai mēģinātu izvairīties no lieliem ienākumiem. Turklāt dzīvokļu cenas pēdējo 4 gadu laikā ir kritušās par 20–30%.

Pēdējos gados ir palielinājies ieguldījums nekustamajā īpašumā. Bangladešā 2016. – 17. Gadā IKP pieauga līdz 30,27%. Tas ir pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējā gada 29,65%.

Nekustamā īpašuma nozare Bangladešā šobrīd pārvēršas par nozīmīgu valsts daļu. Nekustamā īpašuma nozare garantē arī dažādu saistīto nozaru izaugsmi, tāpēc cilvēkiem rada daudz darbavietu. Tas parāda lielu potenciālu būt interesanta ieguldījumu iespēja.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 40548

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Bangladesh, Dacca, Dacca, 47 SHAHEED ABDUL AZIZ ROAD

47,961.63EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

97.55 m²
Šis ir 3 guļamistabu dzīvoklis ar 2 vannām, netālu no Bashundhara R / A, Jamuna Future Park, Ziemeļu Dienvidu universitātē. Tas ir nesen atjaunots. 10...
Cod. 27856

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Bangladesh, Dacca, Dacca, dacca

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

120000 m²
zemes pārdošanai
Cod. 13176

PARDOŠANA 4 guļamistabas, Bangladesh, Narochanskie lakes, Shahbagh, Flat 9, Aziz Co-operative, Shahbagh, Dhaka

82,117.31EUR
PARDOŠANA
4 guļamistabas

1695 m²
Tas ir grezns 1600 kvadrātpēdas dzīvokli centrā atrašanās kapitāla Bangladešas, tiek piedāvāts pārdošanai. To pašlaik iznomāta un sniedz jauku investī...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB